DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Vítejte na stránce fcbizonicb.wbs.cz v sekci krajská liga

play - off - semifinálová skupina:

pro postup do finále bylo potřeba umístění na prvních dvou místech a to se povedlo, tudíž jsou Bizoni podruhé za sebou mezi posledními 4 týmy ve finálovém turnaji!

TABULKA:
1.ORTH-MED Č.Budějovice 9 23:14
2.BIZONI Č.Budějovice 6 14:14
3.DYNAMO JELIMANI Vimperk 3 15:20
4.ZSO Hluboká n/Vltavou 0 8:12

výsledky a komentáře z jihočeského webu!

sestava Bizoni: Vítek - Mertl R. Mertl F. Rezek, Bauer, Škoda, Sivák.

BIZONI Č.Budějovice : DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:2 (2:2) Bauer 2, Mertl F. Rezek, Škoda, Sivák. as: Mertl F. 2 Rezek 2, Škoda, Mertl R.
Jelimani začali utkání výborně a do patnácté minuty vedli 2:0. Zdálo se, že mají utkání pod kontrolou. Jenže hosté ještě do poločasové přestávky stačili srovnat stav. Po přestávce dokázali dokonale rozložit obranný val domácích a stříleli jednu hezčí branku než druhou. Domácí již na zvrat utkání nedokázali zareagovat.

ORTH-MED Č.Budějovice : BIZONI Č.Budějovice 10:4 (4:2) Škoda 2, Bauer, Sivák, as: Škoda, Mertl F. Bauer, Mertl R.
Začátek utkání měli domácí katastrofální. V páté minutě už prohrávali 0:2. Po hlasité domluvě trenéra začal ORTH-MED plnit herní pokyny a do poločasové přestávky otočili skóre na 4:2. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí domácích.

BIZONI Č.Budějovice : ZSO Hluboká n/Vltavou 4:2 (0:1) Bauer 2, Škoda, Mertl F. as: Sivák, Mertl F. Mertl R.
Poslední zápas turnaje a ještě šlo o hodně. Kdyby hosté vyhráli o
3 branky, měli ještě možnost postupu do finálové skupiny. Utkání bylo taktickou bitvou, v které první poločas vyhráli hosté. Ve druhém poločase domácí, a tím postoupili do závěrečných bojů.

12 a 13 kolo na Sádkách: sestava Bizoni: Kroupa - Mertl F. Mertl R. Matěják, Škoda.

FK BIZONI Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 10:5 (8:2) Škoda 4, Mertl F. 2, Matěják 2, Mertl R. 2. as: Mertl F. 4, Matěják 3, Škoda, Mertl R. Kroupa.
Skóre otevřeli domácí již ve 4. minutě po pěkné kombinaci střelou do prázdné branky. V rozmezí šesti minut nastříleli Bizoni ještě 4 branky a tím určili průběh utkání. Pak se hrála sálová kopaná bez obran, kde převyšoval útok a padalo hodně branek.

FK BIZONI Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 4:1 (3:0) Škoda, Mertl R. Mertl F. Matěják. as: Mertl F. 2, Škoda, Mertl R.
Pro domácí to byla nejrychleji vstřelená branka sezóny a to znamenalo již v 15. sekundě vedení 1:0. Do 19. minuty se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ale po dvou hrubých chybách hostů se Bizoni ujali tříbrankového vedení. Ve druhém poločase hosté neproměnili ani nejvyloženější šance, a proto domácí získali všechny body.

10 a 11 kolo na Sádkách: sestava Bizoni: Vítek - Mertl F. Rezek, Koza, Matěják, Škoda, Tupý, Gondek, Hornych.

Bizoni - Tex- color 3:9 Rezek, Matěják, Škoda, as: Hornych, Rezek, Mertl F.

opsáno z jh. webu: hosté rozhodli o svém vítězství hned v prvním poločase, když hostující tým do výraznější šance nepustili. Ve druhém poločase si TEX COLOR vedení s přehledem udržel.

Bizoni - Orth - med 4:4 Škoda 2, Mertl F. Hornych, as: Matěják, Hornych, Rezek, Koza.

opsáno z jh. webu: Bizoni se papírového favorita nezalekli a hned od úvodu utkání se tlačili dopředu. První se osmělil Mertl, ale jeho střela šla vedle. Ve 3. minutě dostal krásný pas domácí Koza, ale jeho zakončení gólman vytáhl nohou. Ve 4. minutě Mertl ztratil míč na vlastní polovině, ale jeho chybu ORTH-MED nepotrestal. V 5. minutě Schön nedokázal obehrát Matějáka, ten po získání míče nahrál svému spoluhráči Škodovi, který otevřel skóre. V 7. minutě, po střele hostujícího Škody, se pokusil gólman domácích rychle rozehrát, ale jeho rozehrávka spoluhráče nenašla. ORTH-MED se začal tlačit dopředu, ale jeho snaha branku nepřinesla. Naopak v 11. minutě po rohu zvýšil na 2:0 opět Škoda. O minutu později zvyšoval na 3:0 po střele z dálky Mertl Filip. Po nastřeleném břevnu hostujícím Kovačičínem se v 16. minutě dočkal i ORTH-MED, když se k míči dostal Schön, který zvolil přihrávku na Záveského a ten se nemýlil. Do konce poločasu mohl ORTH-MED snížit na rozdíl jedné branky, ale Riegel mířil ze své dobré pozice vedle. Ve 22. minutě, po chybě domácího Pomejeho, se dostal k míči Koza, jeho střelu brankář ještě vyrazil, ale k odraženému míči se dostal Hornych a zvýšil na 1:4. Ve 26. minutě byli blízko ke gólu i domácí, avšak střelu Schöna na brankové čáře zastavil Mertl Filip. Hra se nám malinko přiostřila, stoupala nervozita, ale ORTH-MED začíná být výraznější a ve 30. minutě, díky trefě Kovačičína, snižují na 2:4. Ve 32. minutě zkusil z půlky vystřelit domácí Pomeje a bylo to 3:4. To ORTH-MED povzbudilo ještě více, možná využil i své zkušenosti a ve 39. minutě, díky trefě Kovačičína, odvrátil první porážku v této sezóně.

názor trenéra: první zápas proti silnému Texu nám nevyšel a favorit vyhrál jasně a zaslouženě! Ve druhém zápase jsme Orthmedy zaskočili a po zásluze jsme vedli o tři góly. škoda jen, že jsme vedení nevydrželi do konce. Dobré je, že i v nekompletní sestavě jsme dokázali, že to s námi nikdo nebude mít až tak jednoduché! Výborné zjištění před Play - off! Nicméně jsme sehráli naprosto vyrovnaný zápas, který opět kalí zranění dalšího útočníka Kozičky! frown

8 a 9 kolo na Sádkách: sestava Bizoni: Vítek - Mertl R. Mertl F. Pimpara, Koršala, Rezek, Koza, Matěják, Bauer.

Bizoni - Jelimani 9:6 yes Bauer 2, Koza 2, Mertl F. 2, Koršala, Matěják. as: Rezek 4, Bauer 3, Koza.

opsáno z jh. webu: V tomto utkání Bizoni předvedli slušný nástup a v 6. minutě vedli už 3:0. Poté jsme viděli hru plnou nepřesností od obou stran a ve 12. minutě se Bizoni dočkali čtvrtého zásahu. V 15. minutě se dočkali i hosté díky trefě Svěchoty. I když se Jelimanům povedlo přiblížit se na dostřel dvou branek, Bizoni si své vedení vždy pohlídali a po zásluze vyhráli.

názor trenéra: pěkné dvě výhry, které jsou zakaleny zraněním Pimpiho! sad

Bizoni - Demolice Strabag 7:5 yes Koršala 4, Koza 2, Bauer, as: Rezek 2, Mertl F. 2, Mertl R. Matěják, Bauer.

opsáno z jh. webu: V tomto utkání jsme na větší šanci čekali do sedmé minuty, ze které skóre otevřel Koršala. O minutu později to už bylo 2:0, když pěknou přihrávku Rezka využil Koza. Skóre se nám měnilo vzápětí, když se za Bizony potřetí trefil Koršala. Demolice měla velkou šanci ve 12. minutě, ovšem střelu Bárty vytáhl gólman na roh. I když Demolice ožila, tak opět inkasovala, když se potřetí v utkání trefil Koršala. V 15. minutě ve slibné příležitosti mířil vedle hostující Janeček. Ve 20. minutě střelu Bednára zastavil na brankové čáře Mertl Filip, nahrál Bauerovi, a ten zvýšil náskok již na 5:0. Demolice se branky dočkala až ve 23. minutě po trefě Janečka. I když Bizoni malinko povolili a dovolili Demolici snížit na rozdíl dvou branek, tak jako v předešlém utkání, si vedení dokázali s přehledem uhlídat a dotáhnout zápas do vítězného konce.

7 a 14 kolo Prachatice: sestava Bizoni: Vítek - Mertl R. Mertl F. Pimpara, Sivák, Koršala, Rezek, Koza.

Bizoni - Rumpál 3:4 no Koršala 3, as: Sivák, Mertl R.

opsáno z jh. webu:Utkání na vysoké úrovni s výbornými výkony brankářů obou mužstev rozhodli hosté větší pohotovostí a střeleckou schopností ve 2. poločase.

Bizoni - Rumpál 4:7 noMertl F. 2, Koršala, Pimpara, as: Rezek 2, Mertl R. Koršala.

opsáno z jh. webu:Utkání bylo až do poloviny 2. poločasu vyrovnané, když hosté neustále vedli o jednu branku. Teprve v závěrečných deseti minutách hosté svoje vedení navýšili až na konečných 4:7.

5 a 6 kolo na Sádkách: sestava Bizoni: Mertl F. - Mertl R. Hornych, Pimpara, Šisler, Koza, Sivák!

Bizoni - ZSO Hluboká 5:2 yes Koza, Hornych, Mertl F. Pimpara, Sivák, as: Mertl F. 2, Sivák 2, Šisler.

opsáno z jh. webu: Rychle hrané utkání , jak se říká nahoru-dolu s šancemi na obou stranách. Bizoni měli lepší střeleckou mušku a vedli už 2:0, ale hosté v posledních vteřinách první půle snížili do šaten na 1:2. Kdyby se hrálo na šance tak ZSO vyhrálo dvouciferným výsledkem, ale brankář Bizonů chytil nemožné a ještě vstřelil branku ze své poloviny.

Bizoni - Božolé Č.B. 3:4 noKoza 2, Hornych. as: Mertl R. Hornych, Sivák.

opsáno z jh. webu: V prvním poločase Bizoni neproměnili několik šancí, pak chyboval brankář a prohráli poločas 1:2. Více štěstí pro hosty znamenalo vítězství a zisk tří bodů.

3 a 4 kolo na Sádkách: sestava Bizoni: Vítek - Mertl R. Mertl F. Hornych, Pimpara, Škoda, Tupý!

Bizoni - Orth-med 1:5 noMertl F. as: Hornych

opsáno z jh. webu: Herně kvalitní utkání plné šancí na obou stranách, kde hosté je dovedly v prvním poločase využít lépe. Ve druhém poločase hosté zkušeně kontrolovali stav utkání. I když domácí měli šance na zkorigování výsledku, hostující brankář však byl vždy proti.

očima trenéra: nastoupit proti Orthmedu jen v pěti je prakticky sebevražda. Nicméně pětice statečných (z toho tří hráli i oba dopolední zápasy) odehrála výborný zápas. I přes prohru se nemáme za co stydět a jediný co se dá klukům vytknout je, neproměňování šancí. Na tom jsme prakticky schořeli!

Bizoni - Tex-color 5:5 yesMertl F. 2, Škoda, Hornych, Mertl R. as: Škoda 2, Mertl R. Tupý.

opsáno z jh. webu: V sedmé minutě otevřel skóre domácí Škoda 1:0. Netrvalo dlouho a stav utkání byl srovnán na 1:1. V prvním poločase padaly góly na obou stranách až do stavu 4:2. Ve druhém poločase dlouho vedli domácí a vypadalo to na plný bodový zisk, ale hosté zabojovali a srovnali na zaslouženou remízu.

očima trenéra: opět pouze pět statečných, protože musel odejít Pimpi, ale dorazil Tupajz! Velkého favorita, který nastoupil v nabité sestavě jsme potrápili. Výborně jsme bránili a Mára hodně vychytal. Tentokrát nám vycházeli brejky a neustále jsme vedli. Výhru jsme neudrželi především kvůli tomu, že klukům docházeli v závěru síly a už nedokázali proměnit velké šance. Klobouk dolů hlavně před Martinem Škodou, který už hrál 4 zápas v jednom dni a ve šech výborně. To samé platí pro Flipa, ten ze hřiště prakticky neslezl a to měl taky v nohách dva dopolední zápasy. Pochvalu zasluhují ale všichni, kteří dnes nastoupili. Myslím, kdyby jsme měli o dva až tři hráče víc tak jsme dnes udělali bodů víc!

1 a 2 kolo Prachatice: sestava Bizoni: Kroupa - Gondek, Pils, Mertl R. Mertl F. Pimpara, Sivák, Mašek.

Bizoni - Strabag Demolice 6:2yes Pimpara 2, Mertl F. Mertl R. Gondek, Mašek as: Pimpara, Mertl F. Mertl R. Mašek.

Na začátek sezóny to bylo pohledné utkání se šancemi na obou stranách. STRABAG DEMOLICE vedl už 2:0 a mysleli si že mají vítězství na dosah. Jenže pak Zedek dvěma hrubými chybami během 30 vteřin, které zamenaly srovnání stavu na 2:2, rozhodil herní pohodu svých spoluhráčů, čehož Bizoni využili a v rychlém sledu přidali další branky a tak se z vítězství radovali oni.

Bizoni - Jelimani Vimperk 4:8 no Pimpara 2, Gondek, Mašek, as: Mertl F. Mertl R. Sivák, Pils

Jelimani kvalitně doplnili kádr a ovládli začátek utkání a když je při tlaku Bizinů podržel brankář Vaculka , tak zdárně dotáhli zaslouženě své první utkání do vítězného konce.

očima trenéra: dnes být nemůže trenér byl s Benfikou!

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek