Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Rozpisy A + B tým

 

 

JIHOČESKÁ  FUTSAL  LIGA  JS AGENCY  2014/15
1.  a  2.  kolo
číslo utkání čas 23.11.2014 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
1 10:00 FC TEX COLOR České Budějovice - ORTH-MED České Budějovice
2 10:50 ZSO Hluboká nad Vltavou - ORTH-MED České Budějovice
3 11:40 FC TEX COLOR České Budějovice - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
4 12:30 ZSO Hluboká nad Vltavou - ŽP BOŽOLÉ 1987  České Budějovice
číslo utkání čas 23.11.2014 SH Prachatice
5 13:00 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - FK BIZONI České Budějovice
6 13:50 TK RUMPÁL Prachatice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
7 14:40 DYNAMO JELIMANI Vimperk - FK BIZONI České Budějovice
8 15:30 TK RUMPÁL Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk
         
3.  a  4.  kolo
číslo utkání čas 29.11.2014 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
9 13:00 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - ORTH-MED České Budějovice
10 13:50 FK BIZONI České Budějovice - ORTH-MED České Budějovice
11 14:40 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - FC TEX COLOR České Budějovice
12 15:30 FK BIZONI České Budějovice - FC TEX COLOR České Budějovice
13 16:20 ZSO Hluboká nad Vltavou - TK RUMPÁL Prachatice
14 17:10 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice
15 18:00 ZSO Hluboká nad Vltavou - DYNAMO JELIMANI Vimperk
16 18:50 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk
         
5.  a  6.  kolo
číslo utkání čas 13.12.2014 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
17 16:00 ZSO Hluboká nad Vltavou - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
18 16:50 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
19 17:40 ZSO Hluboká nad Vltavou - FK BIZONI České Budějovice
20 18:30 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - FK BIZONI České Budějovice
číslo utkání čas 13.12.2014 SH Vimperk
21 09:00 DYNAMO JELIMANI Vimperk - ORTH-MED České Budějovice
22 09:50 TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED České Budějovice
23 10:40 DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR České Budějovice
24 11:30 TK RUMPÁL Prachatice - FC TEX COLOR České Budějovice
         
7.  kolo
číslo utkání čas 21.12.2014 SH Prachatice
25 13:00 TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI České Budějovice
26 13:50 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - ORTH-MED České Budějovice
27 14:40 ZSO Hluboká nad Vltavou - FC TEX COLOR České Budějovice
28 15:30 DYNAMO JELIMANI Vimperk - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
         
         
8.  a  9.  kolo
číslo utkání čas 28.12.2014 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
29 09:00 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - ZSO Hluboká nad Vltavou
30 09:50 ORTH-MED České Budějovice - ZSO Hluboká nad Vltavou
31 10:40 ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice - FC TEX COLOR České Budějovice
32 11:30 ORTH-MED České Budějovice - FC TEX COLOR České Budějovice
33 12:20 DYNAMO JELIMANI Vimperk - TK RUMPÁL Prachatice
34 13:10 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - TK RUMPÁL Prachatice
35 14:00 FK BIZONI České Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk
36 14:50 FK BIZONI České Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
         
10.  a  11.  kolo
číslo utkání čas 3.1.2015 SH Vimperk
37 09:00 DYNAMO JELIMANI Vimperk - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
38 09:50 TK RUMPÁL Prachatice - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
39 10:40 DYNAMO JELIMANI Vimperk - ZSO Hluboká nad Vltavou
40 11:30 TK RUMPÁL Prachatice - ZSO Hluboká nad Vltavou
číslo utkání čas 3.1.2015 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
41 13:00 FC TEX COLOR České Budějovice - FK BIZONI České Budějovice
42 13:50 ORTH-MED České Budějovice - FK BIZONI České Budějovice
43 14:40 FC TEX COLOR České Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
44 15:30 ORTH-MED České Budějovice - SK STRABAG DEMOLICE Prachatice
         
12  a  13.  kolo
číslo utkání čas 10.1.201 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
45 13:00 FK BIZONI České Budějovice - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
46 13:50 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
47 14:40 FK BIZONI České Budějovice - ZSO Hluboká nad Vltavou
48 15:30 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - ZSO Hluboká nad Vltavou
49 16:20 FC TEX COLOR České Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice
50 17:10 ORTH-MED České Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice
51 18:00 FC TEX COLOR České Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk
52 18:50 ORTH-MED České Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk
         
14.  kolo
číslo utkání čas 18.1.2015 SH NA SÁDKÁCH České Budějovice
53 10:00 FC TEX COLOR České Budějovice - ZSO Hluboká nad Vltavou
54 10:50 ORTH-MED České Budějovice - ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
55 11:40 FK BIZONI České Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice
56 12:30 SK STRABAG DEMOLICE Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk

 

ROZLOSOVÁNÍ    2.OL  2014 / 2015
Ne   23.11.2014     Hluboká   So   29.11.2014     Hrdějovice   Ne   14.12.2014     Na Sádkách   So   20.12.2014     Hluboká
8,00 SK Demolice "B" - Orth-Med "B"   8,00 Slavoj Hrdějovice - Bizoni   7,45 Slavoj Hrdějovice - SK Demolice "B"   8,00 Doubravice "Jávři" - Černý Bez
8,50 SK Demolice "B" - Doubravice "Jávři"   8,50 Bizoni - FC Tex-Color "B"   8,30 Archeus - Slavoj Hrdějovice   8,50 FC Labužníci - Doubravice "Jávři"
9,40 Orth-Med "B" - Černý Bez   9,40 Slavoj Hrdějovice - Doubravice "Jávři"   9,20 FC Tex-Color "B" - SK Demolice "B"   9,40 SK Demolice "B" - Černý Bez
10,30 Doubravice "Jávři" - FC Tex-Color "B"   10,30 FC Tex-Color "B" - Rudolfov   10,10 Černý Bez - Archeus   10,30 Archeus - FC Labužníci
11,15 Černý Bez - Rudolfov   11,15 Doubravice "Jávři" - Archeus   11,00 Dokov - FC Tex-Color "B"   11,15 Dokov - SK Demolice "B"
12,00 FC Tex-Color "B" - FC Labužníci   12,00 Rudolfov - SK Demolice "B"   11,45 Černý Bez - Bizoni   12,00 Orth-Med "B" - Archeus
12,50 Rudolfov - Bizoni   12,50 Archeus - Dokov   12,30 Doubravice "Jávři" - Dokov   12,50 Rudolfov - Dokov
13,40 FC Labužníci - Slavoj Hrdějovice   13,40 SK Demolice "B" - FC Labužníci   13,20 Bizoni - Orth-Med "B"   13,40 FC Tex-Color "B" - Orth-Med "B"
14,25 Bizoni - Dokov   14,25 Dokov - Orth-Med "B"   14,10 Rudolfov - Doubravice "Jávři"   14,25 Slavoj Hrdějovice - Rudolfov
15,10 Dokov - Slavoj Hrdějovice   15,10 Orth-Med "B" - FC Labužníci   15,00 Orth-Med "B" - Rudolfov   15,10 FC Tex-Color "B" - Slavoj Hrdějovice
volno   Archeus   volno   Labužníci   volno   Černý Bez   volno   Bizoni
                                     
Ne   11.1.2015     Na Sádkách   Ne   18.1.2015     Hluboká   Ne   1.2.2015     Lišov   Ne   15.2.2015     Hluboká
7,45 FC Labužníci - Rudolfov   8,00 Černý Bez - Orth-Med "B"   8,00 FC Labužníci - Dokov   8,00 Slavoj Hrdějovice - Archeus
8,30 FC Labužníci - Bizoni   8,50 FC Labužníci - Orth-Med "B"   8,50 Dokov - Archeus   8,50 Archeus - SK Demolice "B"
9,20 Rudolfov - Archeus   9,40 Slavoj Hrdějovice - Černý Bez   9,40 Černý Bez - FC Labužníci   9,40 Bizoni - Slavoj Hrdějovice
10,10 Bizoni - Doubravice "Jávři"   10,30 FC Labužníci - FC Tex-Color "B"   10,30 Archeus - Doubravice "Jávři"   10,30 SK Demolice "B" - Dokov
11,00 Archeus - FC Tex-Color "B"   11,15 Doubravice "Jávři" - Slavoj Hrdějovice   11,15 Černý Bez - SK Demolice "B"   11,15 Orth-Med "B" - Bizoni
11,45 Doubravice "Jávři" - Orth-Med "B"   12,00 Rudolfov - FC Tex-Color "B"   12,00 Doubravice "Jávři" - Rudolfov   12,00 Dokov - Rudolfov
12,30 FC Tex-Color "B" - Černý Bez   12,50 Doubravice "Jávři" - SK Demolice "B"   12,50 SK Demolice "B" - Bizoni   12,50 Orth-Med "B" - Doubravice "Jávři"
13,20 Orth-Med "B" - Slavoj Hrdějovice   13,40 Bizoni - Rudolfov   13,40 Rudolfov - Slavoj Hrdějovice   13,40 Rudolfov - FC Labužníci
14,10 Černý Bez - Dokov   14,25 SK Demolice "B" - Archeus   14,25 FC Tex-Color "B" - Bizoni   14,25 Černý Bez - Doubravice "Jávři"
15,00 Slavoj Hrdějovice - Dokov   15,10 Archeus - Bizoni   15,10 Slavoj Hrdějovice - FC Tex-Color "B"   15,10 FC Labužníci - Černý Bez
volno   SK Demolice "B"   volno   Dokov   volno   Orth - Med "B"   volno  FC Tex - Color "B"
                                     
So   21.2.2015     Hrdějovice   Ne   1.3.2015     Lišov   So   7.3.2012     Hluboká          
8,00 Doubravice "Jávři" - Bizoni   8,00 Slavoj Hrdějovice - FC Labužníci   8,00 Černý Bez - FC Tex-Color "B"          
8,50 Bizoni - Archeus   8,50 FC Labužníci - Archeus   8,50 Rudolfov - Černý Bez          
9,40 FC Tex-Color "B" - Doubravice "Jávři"   9,40 Černý Bez - Slavoj Hrdějovice   9,40 FC Tex-Color "B" - Archeus          
10,30 Archeus - Černý Bez   10,30 Archeus - Rudolfov   10,30 SK Demolice "B" - Rudolfov          
11,15 Orth-Med "B" - FC Tex-Color "B"   11,15 Černý Bez - Bizoni   11,15 Archeus - Orth-Med "B"          
12,00 Dokov - Černý Bez   12,00 Rudolfov - Orth-Med "B"   12,00 Bizoni - SK Demolice "B"          
12,50 Slavoj Hrdějovice - Orth-Med "B"   12,50 Dokov - Bizoni   12,50 Orth-Med "B" - Dokov          
13,40 Dokov - FC Labužníci   13,40 Orth-Med "B" - SK Demolice "B"   13,40 Bizoni - FC Labužníci          
14,25 SK Demolice "B" - Slavoj Hrdějovice   14,25 FC Tex-Color "B" - Dokov   14,25 Dokov - Doubravice "Jávři"          
15,10 FC Labužníci - SK Demolice "B"   15,10 SK Demolice "B" - FC Tex-Color "B"   15,10 Doubravice "Jávři" - FC Labužníci          
volno   Rudolfov   volno   Doubravice "Jávři"   volno   Slavoj Hrdějovice          

 

 

Původní
SFINGA Č.B.

 

Web byla poruchovým GDK pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno. cz

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek